Teeni raha

Liitu meie partnerprogrammiga kohe!

Miks meie?

EvoEstate keskendub kolmele peamisele omadusele: läbipaistvus, mitmekesistamine ja turvaline keskkond, kus investorid saavad minimaalse pingutusega passiivset tulu teenida. Püüame pakkuda täielikku partneri kogemust, pakkudes tuge alati, kui see on vajalik. Meie partnerprogrammiga saad teenida tulu, edendades esimest kinnisvarainvesteeringute agregaatorit, mis keskendub investorite ohutusele ja suurendab projektiteabe läbipaistvust. Meie meeskond töötab pidevalt selle nimel, et parandada oma ärimudelit ja luua uusi võimalusi meie partneritele.

Sihtring

5 EUR + 0,5% partnerile pärast esimese investeeringu sooritamist, investorile 0,5% 6 kuu jooksul pärast esimese investeeringu sooritamist.

Kutsu sõber

Võid registreeruda investoriks ja saada oma partneri lingi sõbra kutsumise sektsioonis, selle mudeli abil teenid 15 EUR ja investor teenib esimese investeeringu lõpetamisel 15 EUR.

Otsene partnerluse süsteem

Kas sulle ei meeldi need tingimused? Saada meile sõnum, mida soovid näha ja me loome sulle konto meie sisemises partnerite süsteemis.

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.