Evo investorite 2021 I kvartali info uuendus

#

Audrius Visniauskas April 05, 2021

#

Head Evo investorid,

Asutasin EvoEstate`i 2 aastat tagasi koos Gustas Germanaviciusega, kes oli algselt EvoEstate`i tegevjuht. Gustas asus möödunud kvartalis aga InRento tegevjuhiks ja mina asendan teda EvoEstate'i tegevjuhina. Gustas jääb endiselt EvoEstate'i aktsionäriks, aga tal pole lihtsalt ettevõttes enam mingit rolli.

Minu jaoks oli selle 2021. aasta esimese kvartali suurim väljakutse uue EvoEstate'i turumootori, uue disaini ja uue kasutuskogemuse kasutuselevõtmise haldamine. Olen online valdkonnas tegutsenud juba 20 aastat ja ma pole kunagi näinud sellise motivatsiooniga töötajaid. Keegi polnud erand. Üks parandas projeti käivitamise ajal ilmnenud vigu ja teine parandas meie meeskonna üldist meeleolu ja keemiat.

Lisaks sellele kehtestasime esimeses kvartalis järelturu teenustasud. Me olime sunnitud seda tegema, sest enamikul algatajatel on järelturul tasud. Huvitav on see, et järelturu maht tegelikult viimase kvartali jooksul kasvas, muutes meie järelturu investorite jaoks veelgi atraktiivsemaks ja likviidsemaks.

Teenustasud

Alates 1. maist on kõigil uutel registreerujatel teise väljamakse eest kuus vaja tasuda 2 eurot väljamakse sooritamise teenustasu. Üks väljamakse kuus jääb tasuta. Küsime teenustasu seetõttu, et meil on mõned investorid, kes teevad igapäevaselt väljamakseid ja me kaotame nende töötlemisega raha.

Kõigil investoritel, kes on registreerunud enne 1. maid 2021. aasta, ei ole väljamaksetasusid – vähemalt praegu.

Projektid

Turul on hetkel 86 projekti ja meie partnerid on esimeses kvartalis tagastanud 22 projekti. Keskmine investeeringutasuvus (ROI) oli 10,31%. Kõige huvitavam tagasimakstud projekt oli traktoriga tagatud laen Heavy Finance`ilt, kus oodatav tootlus oli 11%, kuid tegelikult teenis see koguni 24%.

Platvormi uuendused

Meie eesmärk on omada parimate omadustega turgu ja olla investorite jaoks mugavam kui algatajate poolt pakutav. Vastavalt investorite soovile oleme uuendanud tehingute lehte, loonud eelseisvate intressimaksete nimekirja, lisanud automaatsele investeerimisele uue funktsionaalsuse ja parandanud meie turukeskkonna üldist kasutuskogemust. Kuulame jätkuvalt investorite ettepanekuid ja arendame pidevalt EvoEstate`i kasutuskogemust.

Uued algatajad

Otsime pidevalt võimalusi oma investorite portfellide mitmekesistamise võimaluste parandamiseks ja seetõttu püüame alati oma turule tuua uusi atraktiivseid algatajaid. Nii toimides õnnestus meil leida üks algataja, mis vastab kõigile meie kriteeriumidele ja usume, et see oleks suurepärane täiendus portfellile. Algataja peaks teatavaks tehtama varsti ja investoritel on võimalus rohkem teada saada selle algataja, tema meeskonna ja ärimudeli kohta.

Otsime oma turule aktiivselt ka teisi algatajaid ja pakume seeläbi oma investoritele veelgi suuremat mitmekesistamist.

2021. aasta teises kvartalis tõstame ühe oma institutsionaalse investoriga EvoEstate`i omakapitali panustajate ringi. Meie investoritel on võimalus osaleda omakapitali voorus samadel tingimustel kui riskikapitali vooruski. Kui oled huvitatud selles omakapitali voorus osalemisest, võta minuga ühendust aadressil audrius@evoestate.com.

Lõpetuseks tahan rääkida tulevasest funktsioonist, mis teenib investorite huve, kes soovivad kohe siseneda kinnisvara ühisrahastuse turule 10 000+ euro suuruse portfelliga, samuti muutes lihtsamaks ja kiiremaks sellest väljumise, kuna investorid võivad müüa oma investeeringuid hulga kaupa. Selle funktsiooni kohta jagatakse edaspidistes info uuendustes rohkem teavet.

Oleme investorite jaoks alati olemas, nii et kui sul on küsimusi või palveid, saada meile julgelt e-kiri aadressil info@evoestate.com või võta meiega ühendust mõnel muul viisil.

Jätka säästmist ja investeerimist!

Audrius Visniauskas

tegevdirektor

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.