Tutvustame DebtProfilers`it

#

Capraru Adrian April 06, 2021

#

Head Evo investorid,

Tahaksime oma investoritele tutvustada uut ja põnevat algatust. DebtProfilers on raskustes olevate varade investeerimise platvorm, mis pakub võla investeerimisvõimalusi erinevatest valdkondadest, näiteks kinnisvara või äri. On väga oluline märkida, et igal investeeringul on investorite jaoks tagatis, olenemata sellest, kas tegemist on nõudeõigustega või tegelike varadega, sõltuvalt igast juhtumist eraldi. Investorite veelgi suurema turvalisuse tagamiseks seatakse kõik võlaportfelli investeeringud eraldi SPV-desse.

DebtProfilers`i teine eelis on andmepõhine lähenemine. DebtProfilers`it kasutavad aluseks oleva võla kvaliteedi hindamiseks andmepõhiseid riski hindamise mudeleid. Laenu algataja analüüsib võla liiki, selle staatust ja võimalikku põhikohustuse allahindlust. See tagab, et iga investeering valitakse hoolikalt ja võetakse arvesse kõiki olulisi andmeid võimaliku tulemuse kohta.

 

Meil oli rõõm rääkida DebtProfilers`i tegevjuhi Dovydas Varkuleviciusega, kellel on üle 10 aasta pikkune kogemus võlgade sissenõudmisel ja raskustes olevate varade alal. Ta on ise omanud kolme äriettevõtet ning olnud erakapitali ja riskikapitali ühingu esimees. Praegu on Dovydas ettevõtte Inform Debtor tegevjuht, kus ta juhib ülemaailmset veebiplatvormi piiriülese võla sissenõudmiseks.

Kas saaksite meile lähemalt rääkida DebtProfilers`i ideest?

DebtProfilers loodi erainvestorite jaoks võlgade sissenõudmise turule pääsemise meetodina - turg, mis on viimastel aastatel pidevalt kasvanud. Töötades InformDebtor projekti erinevate partneritega, oleme oma meeskonnaga mõistnud, et väikeste ja keskmise suurusega võlaportfellide finantseerimine on vajalik, kuna võlgade sissenõudmisel ettevõtetelt on tavaliselt puudu rahalistest vahenditest, et oleks võimalik võlaportfelli jaoks kohe raha koguda. Siit sai alguse ühisrahastuse ja võlgade sissenõudmise ühendamise idee.

DebtProfilers on ühisrahastusruumist erinev platvorm, kas saaksite palun öelda meie investoritele, milline on täpne protsess, mis toob need ahvatlevad investeerimisvõimalused teie platvormile?

Meil on meeskonnas rohkem kui 15 aastat võlgade sissenõudmise protsessi teadmisi, nii et enne kui midagi platvormile lisame, uurime pakutava portfelli kõiki üksikasju ja hindame kõiki võimalikke stsenaariume meie riskide hindamise protsessi kaudu, mis tagab hea ja stabiilse tootluse investoritele.

Andmepõhine riskide hindamise mudel on huvitav mõiste. Kas saate palun jagada meie investoritega selle funktsiooni kohta lisateavet?

Investori jaoks riski haldamine on meie esmane prioriteet, seega kasutame riskide hindamise mudelit, et tootlusriski võimalikult palju vähendada. Teabe kogumiseks kasutame mitmeid andmeid ja kõiki saadaolevaid allikaid ning seejärel hindame andmeid mitmel etapil, kus saame võlaportfelli põhjal võimalikud tulemused. See sõltub võlaportfelli tüübist, suurusest ja sellest, milliseid kriteeriume me kasutame. Näitena võib öelda, et tarbijavõlgade puhul oleks üks kriteeriumide kogum ja ettevõtete võlgade puhul teised kriteeriumid. Samal ajal vaatleme kõiki võimalikke riske, mis on seotud laenuportfelli, tähtaja, keskmise suuruse ja võlgniku riskihinnanguga.

Kas saaksite jagada meie investoritega teavet meeskonna, nende kogemuste kohta ja kuidas te selleni üldse välja jõudsite?

Pärast arvukaid päringuid meie partneritelt otsustasin, et on aeg hakata neid investeerimisvõimalusi pakkuma erainvestoritele. Meie meeskond koosneb peamiselt liikmetest, kes tunnevad üksteist pikka aega ja on juba koos töötanud. Mina, asutaja Dovydas Varkulevičius, olen juba mitu aastat töötanud rahvusvahelise võla sissenõudmise süsteemi Inform Debtor arendamise ja juhtimisega. Samuti on oluline mainida Aurelijus Velaviciust, kes on töötanud üle 15 aasta paljude ettevõtete võlgade sissenõudmisega.

Lisateave Inform Debtor-i kohta:

  • Töödeldud võlgade maht: 24,6 miljonit eurot
  • Klientide arv: 726
  • Töödeldud võlaoksjonite arv: 412

Inform Debtor teeb koostööd Balti riikide finantsasutuste, suurte hulgimüügiettevõtete ja telekommunikatsiooniettevõtetega.

Inform Debtorsi usaldusväärne võlgade sissenõudmise partnerite võrgustik ulatub USA-st Euroopasse ja kuni Austraaliani.

Investorid peaksid eeldama, et leiavad investeerimisvõimalusi vahemikus 10-15% aastaste intressimääradega. DebtProfilers`i investeerimisvõimalustel peaksid olema konservatiivsed LTV-d. Meie investorite jaoks on esimene investeerimisvõimalus 15% aastase tootlusega, mis on meie investorite tervitusboonus.

Intressi Debt Profileri investeerimisvõimaluste eest makstakse igakuiselt ja alates kolmandast kuust tagastatakse põhiosa sõltuvalt sissenõudmise protsendist. Eeldame, et peagi on meil esimene laen Debt Profiler`ilt meie investoritele. Otsime alati viise, kuidas laiendada oma investeerimisvõimaluste portfelli erinevatest valdkondadest ja pakkuda oma investoritele parimat viisi oma portfellide mitmekesistamiseks kinnisvara ja alternatiivsete investeeringutega, seda kõike ühelt kontolt.

Kui sul on küsimusi, võta meiega ühendust aadressil info@evoestate.com või võid kasutada mõnda muud eelistatud suhtlusviisi.

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.