Evo Investorid Q1 Update

#

Gustas Germanavičius April 10, 2020

#

Kallis Evo Investorid,

esimese kvartali Jooksul 2020, COVID-19 on tabanud Euroopa ja praeguse Q1 Update me soovime, et muuta meie keskenduda meie projektide portfelli ülevaade, tagasi makstud projektide ja sissejuhatus kaua oodanud EvoEstate algataja reitinguid.

tagasi makstud projektide

esimeses kvartalis 2020, 8 projekti tagastati, millest 7 oli täielik põhimaksete ja 1 osaline. Täitmise need projektid erinevad, kuid parim esineja oli Tööstuslik Konverteerimise projekt hiljemalt Relender mis oli oodatav tootlus 9%, samas on see andnud investoritele 12% XIRR, ta’s oluline märkida, et projekt oli ka valmis 3 kuu jooksul, kui maksimaalne investeering tähtaeg oli 6 kuud.

neile, kes ei ole, et tuttav kinnisvara crowdfunding, selline nähtus nagu ennetähtaegne juhtub üsna tihti. Minevikus, mõned projektid, mis oli oodatud kehtivusaeg on 12 kuud, saaksin tagasi maksta jooksul 7-9 kuud. Siiski, pidev pandeemia, võime eeldada, et see ei ole võimalik, et tõenäoliselt juhtuda see, et sageli 2020. aastal ja alguses 2021.

on ka juhtumeid, kui projektide sain tagasi maksta väga varakult, näiteks 2 või 3 kuud. Nendel juhtudel, algatajad, et kaitsta investor's huve kohaldatakse tavaliselt vähemalt laenu tähtaja, mis on tavaliselt vähemalt 3 kuud või muudel juhtudel, kui laenusaaja tagastab vara, ta on katta täiendava kuu huvi investorile.

teiselt poolt, meil oli projekt, mis oli tühistatud 28 - Oksjoni Toode by Inveslar. Kuna see on käsitletav projekt ja laenuvõtja ei kogu intressi, kuid aktsiad kasum põhineb projekti's jõudlust, me’re on hea meel, et Inveslar on kokku leppida laenusaaja, et levitada väikese tasu investoritele, mille tulemusel 2.8% XIRR.

kokkuvõtvalt: projektide Q1 toonud 10.34% XIRR, samal ajal kui meie ajalooline XIRR, praegu 13.11% üle 13 projekti jaotada 4 riiki.

Projektide portfelli

Kell ajastus kirjalikult see artikkel, meie aktiivne projekti portfell koosneb 108 projektid, mis asuvad 11 riigis. Meie suurim turg s jääb Hispaania ligi 50% kogu portfell, järgneb Leedu 15% ja aktsia Saksamaa 10%. Aja jooksul me loodame, et laene, Leedu, Saksamaa ja Austria isegi üldise portfelli oleme juurutanud enam algatajad in Q3 ja Q4 2019..

Lõpus põhimaksete

Out of kõiki neid projekte, meil on ainult üks projekt, mis on hilja põhimaksete- Duplex korter arengu Tallinnas’s tech keskuses by Reinvest24 Tallinnas, Eestis. Projekt on praegu hilja 4 kuud tagasi peamised investeeringud.  positiivne pool, ta’s ei omakapitali projekti, kuid fikseeritud intressimääraga ja investeering on, mis huvi. Märtsikuus, Reinvest24 teatas meile, et nad on jõudnud kokkuleppele vara omandamise, aga siis COVID-19 puhkes ja ostja on taotlenud täiendavalt 2 nädalat, et viia lõpule tehingu tõttu see olukord. Reinvest24 väljendanud, et nad ei’t taha sõltuda just see üks ostja, mistõttu nad otsivad aktiivselt uusi potentsiaalseid ostjaid. 

viivist maksed (+7 päeva lõpus)

Lisaks eelnevalt mainitud projekti, seal on kaks projekti- Savanorių pr. 178, Vilkpėdės linnaosades, Vilnius ja Vilties tn 20, Utenos maakond, Leedu, mida Nordstreet, et on hilinenud intressi maksed, mis ületa 7 päeva lõpus perioodil.

ajapikendust viivist maksed (Vähem kui 7 päeva)

Sisse ajapikendust, meil on 2 projektide Nordstreet viimase paari nende projektid on olnud hilinenud intressi maksed. Kui laenusaaja on hilinenud intressi maksma, Nordstreet kehtestab sanktsioonid, mis on võrdne 0,2% summast, mida on hilja, see summa investoritele maksma pool Nordstreet’s laenu halduse, mis tähendab, et iga hilinenud päeva makse investorid saavad 0,1% summast, mille on hilja.

eelmise projektid’ saatnud Nordstreet, arendajad ei’t maksma igakuist intressi ja ainult selle eest makstakse lõpus projekti. Näiteks Basanavičiaus g. 148B, Kėdainiai, Kauno m. apskritis oli oodatav tootlus 13%, kuid andis 15.01% tänu nendel põhjustel.

Kui turu olukord on muutunud, Nordstreet on praegu muutumas ja läbirääkimiste lepinguid uute laenuvõtjate kehtestada 30 EUROT leppetrahvi iga viivitatud päeva eest intressi maksmise uute projektide jaoks.

Lisaks on 4 projektide Brickstarter, kus on ajapikendust. Siiski, Brickstarter olukord on erinev, nagu rent investeeringud Brickstarter projektid on tagasi otseselt seotud täitmiseks alusvara ja tähtsam omaduste kulutusi. Meil on juba tehtud päringu puhul staatust oma makse, ja me avaldame uuendus investoritele niipea, kui oleme saanud vastuse.

Kokkuvõte

Praegu on kogu projekti portfelli seisab kindel määr, millel on ainult 0.925% hilja põhiosa tagasimaksed ja 2.775% hilinenud intressi maksed (+7 päeva) kogu portfelli. ootame, et käimasoleva pandeemia ja selle hiljem mõju maailma majandusele vähendada meie statistika kuid alates tänasest saab jälgida kõik meie investeeringud ja nende seisund meie uuendatud algataja's lehekülg. 


Siin on sul võimalik leida riigi kui makse algataja on asutatud, projektide arvu kohta EvoEstate, kui palju ja milliseid projekte on hilja (+7 päeva), millest need on kaubeldavad järelturul ja kas algataja on litsentseeritud finants-majandus) üksus.

Kui tegemist on litsentsimine, et mõned meie partnerid on litsentseeritud kaudselt, mis tähendab, et nad tegutsevad või on pärit nende projektid katuse all täielikult litsentseeritud isik. Näha täpne põhjus ja leida ülevaate ettevõtte ja väliste aktsionäride nagu Riskikapitali investorid või Pankade klõpsake logo algataja sellel lehel. Seal leiate ka kogu summa partner on pärit ja asutamisest aasta ettevõte. 

EvoEstate Reiting

Lõpuks, meil on kavandanud EvoEstate Hinnang, mis määrab riski hinnangud projekti algatajad, et pakuvad investeerimisvõimaluste kohta EvoEstate. Kui EvoEstate Hinnangud skaalal “A+” et “D”, mis esindab kõige madalama ja kõige kõrgema riskiga võrra.

Ta’s oluline märkida, et reiting ei ole analüüsida üksikute investeerimis-võimaluste, aga keskkond, kus investeeringud on struktureeritud. Kui EvoEstate reiting on ainult informatiivne tähendus ning seda ei saa pidada investeerimisnõustamist.

Metoodika

reitingu aluseks on faktilised andmed, mille vastused teatud küsimustele ja määrab kaalu ja hinnang iga algataja. Hindamise metoodika on jagatud kolme klassi: töökeskkond, riskivalmiduse ja rahalise profiili. Hiljem kaks erinevat riski scorings on põhineva ärimudeli platvorm osta lasta investeeringute ja laenude algatajad (kehtib nii tava-kui huvi ja kasumi osalusdemokraatia-omakapitali laenud).

                       Osta lasta                                                                       Laenu väljastaja

                       30.5% töökeskkond                                     28.5% töökeskkond

                        39%  riskivalmidust                                                        43%  riskivalmidust

                       30.5% Finants-profiil                                                 28.5% Finants-profiil

  1. töökeskkond-kvaliteet määruste ja olemasolu asjaomase finantsteenuste litsentsi. Tõhus reguleerivad institutsioonid ja õiguskaitseorganid on vaadatud positiivselt. Puudub asjakohane määrus on negatiivne tegur, mis paneb kõrgema riskiga investeeringud. Makse kogumise struktuuri, samuti rakendatud järjepidevuse kava määratud eelarve tulemusi väiksemat riski.
     
  2. riskivalmidust-Hindamine emissiooni korraldamise standardeid, dokumentide kriteeriumid ja nende kohaldamise ajal hinded protsessi. Rakenduse sisemine või väline oht, kontrolli, kasutamise tagatise ained, tingdeposiidileping accounts-ja eriotstarbelised sõidukid (SPVs) on positiivne nähtus. Raja rekord on teostatud eelmise laenud ilma defaults või täielikku tagastamist pealinn on positiivne tegur. Hilinenud makse ja hilja põhiosa tagasimaksed on negatiivne tegur.
     
  3. Finants-profiil-Hindamine finantsstabiilsuse ettevõtte väliste aktsionäride ja kapitalile. Suured institutsionaalsed investorid (aktsionäri), nagu Pangad või asutatud riskikapitalifondid on vaadatud positiivselt. Positiivset rahavoogu, mõistliku kuu kuludes ja pikem kogemus tegutsevad turul on positiivne näitaja. Kõrge igakuiste kulutuste mitte-olemasoleva välise institutsionaalsed investorid on negatiivne tegur.

Õõnestavad tegurid-Puuduvad meetmed, mida rakendatakse, et kontrollida võimalikku huvide konflikti ja untransparent financials või viimase laenu täitmise.

Kui EvoEstate Reiting on ajakohastatakse kaks korda aastas alusel, kusjuures järgmine uuendus kavandatud oktoobriks 2020. Mingeid olulisi värskendusi, mis võivad mõjutada algatajad reitingud oleks kohe ellu viia enne järgmise update’s kuupäev ja teatas meie Blogi & Uudis lehte.

Rahvusvahelises meedias esinemised

veebruaris olime tunnustatud #1 Fintech firma 50 Asutajad lahing Techchill, suurima tech juhul läänemerel. 

Balti Korda on eeskujulik EvoEstate vahel “Uskumatu Balti start-ups, muutes üleilmset lained”. Siit leiate täieliku intervjuu mind 2019 jaoks EvoEstate.

lõppsõna

paar nädalat tagasi avaldasime intervjuu meie algatajad kohta COVID-19 ja selle mõju projekte, mis on rahastatud. Tulemas kvartalis, võib eeldada, lõpetamine intresside tasumise graafik koos hajutatud summad, uuendused teisesel Turul ja portfelli analytics.

ma loodan, et te leidsin selle asjakohast teavet ja teha suhtlemine investorite lihtsam, meil on hiljuti võtnud kasutusele kommentaaridesse vastavalt oma artikleid, kui teil on mis tahes küsimusi, meil oleks rohkem kui hea meel, et aidata.
 

Yours truly,
Gustas

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.