Evo Investorid Q3 Update

#

Gustas Germanavičius October 15, 2019

#

Kallis Evo Investorid,

It's olnud üsna mõnda aega, sest meie viimane update, sest me töötasime mõned suured projektid, mida me tahame, enne lõpetada, teavitades teid sellest.
 

Toote uuendused

 

Teisesed Turu- kinnisvara vara klass on jumaldas nii palju tänu it's stabiilsust, kuid me usume, et hind, mida maksate stabiilsus, peaks't likviidsuse. See täpne põhjus, alates päevast, me've hakkas see ehitada ja sel hetkel me ei nõua mingeid tasusid tehingutest järelturul. Me ikka't teha, aktiivse avaliku teadaande seda, sest meil olid katse-ja otsite viise, kuidas me võiks seda parandada. Aitäh, kõigile, kes on kirjutanud meile e-kirju koos oma ettepanekuid, oleme alati avatud kuulmise rohkem neid.

Mõned tähelepanekud meil on juba tekkinud on, et meie järelturul on muljetavaldavalt vedelik ja et üle 80% tehingutest ilma kindlustusmaksete täidetakse 24 tunni jooksul.

 

Mida oodata Teisese Turu tulevikus?

Meil on praegu käsil XIRR arvutuse ja muud täpsem statistika, mis võiks anda rohkem teadmisi umbes oma tehinguid.

Teine oluline element, mis tulevad on järelturu Auto Investeerida, kui sinu auto-investeerida on võimalik osta mitte ainult esmasel turul, vaid ka teiseselt turult.

Lõpuks lõpuks sel aastal me ootame, et rullima margin kauplemise, kus on sul võimalik kasutada kuni 75% oma portfelli väärtusest, kaubandus-investeeringute tagatisel järelturul.
 

kahefaktoriline autentimine (2FA)- see funktsioon suurendab turvalisust oma investeeringute kontod. Me oleme otsustanud kasutada Google Authenticator, mis on tavaliselt kasutatakse teistel veebisaitidel.

 

Kuidas seda seadistada?
 

aktiveerimiseks 2FA, sa lihtsalt lohistage arvuti hiirt oma nime üleval paremal nurgas ja valige konto, lk. Siis sa märkad, et 2FA on keelatud ja selle aktiveerimiseks, sa pead vajutage edit konto nuppu ja vali märkeruut alusel, et võimaldada 2FA. Pärast seda on lõppenud, järgmine kord, kui sisse logida, siis palutakse skaneerida QR-kood, Google Authenticator ja sisendi kood jätkata.

 

Investeeringute update:
 

viimase kvartali Jooksul, oleme lisanud palju uusi partnerid:

 

 

Hispaania hiljemalt partners' värskendusi, sealhulgas StockCrowd, Brickbro ja Urbanitae, I'm, väga hea meel teatada, et oleme lõpuks suutnud pakkuda kõik hispaania platvormid' palju voolu.

Küsimusele mõned meie investoritele: miks ei't pakume mitmeid Housers tegeleb? 
selle põhjuseks on see, et koos Housers, meil on kavas avaldada ainult pakkumisi, mis on tagatud arengu litsentsi või projekti liik on renoveerimine. Need pakkumised avaldatakse kohe, kui nad ilmuvad nende platvorm.


Itaalia meil on ka partneriks kuni esimese itaalia platvorm - Re-Laenuandja, kuigi nad on noored, meeskond taga, hoiab meie lootusi kõrgel ja peaks suutma pakkuda investeerimisvõimalusi Nahka Mängu pakkumisi. Siin's lühikese intervjuu neid.

Saksamaa- meie uusim lisaks Saksamaalt on iFunded - kes suudab pakkuda rohkem tehinguid Saksamaalt edasist mitmekesistamist, nende järgmine asi tehakse kättesaadavaks meie klientidele.
 

Küsimus meie investoritele: miks tegeleb Saksamaa ei ole tavaliselt nahka mängu?

Kõige enam tegeleb, et Bergfuerst või iFunded rahandus, tavaliselt hoidke seda all, teine auaste hüpoteegi, mis arvestades madala intressimääraga, ei't-kõige atraktiivsemaks meie portfellid, kuid see ei't tähenda, et me ei't investeerida. Me tavaliselt vähendada meie piletid neid pakkumisi, sest me ikka meeldib, et on geograafilist mitmekesisust. Aga see's väga oluline märkida, et igaüks meist on teha isiklikke teadlikke otsuseid selle kohta, kuidas tuleks ehitada oma portfelli ja riskide haldamiseks.

 

Leedu kompliment Nordstreet palju voolu, me've lisatud Profitus. Kui seal on nahka mängu projekti, see on teile kättesaadavaks. Meil on veel 2 viimast, sest need olid mitmeastmelised finantseeringuid 2./3. astme kohtades.
 

Holland- Maxcrowdfund on uus asi pakkuja, kelle tähelepanu on pigem teistsugune kui enamik platvorme oleme teinud seni. Meil on praegu rahastatud nende investeerimisfondide Saksamaal. Me usume, et nende ärimudel on väga õiglane, et investorid ja keskendunud maksimeerida tulu kapitali kasvust. Et's sest, et rahastada eelkõige ei võta fondi's haldamise tasud. Nad teenida väljumise fondi, sest siis nad annavad 30% kapitali kasvutulu investoritele ja hoida 70% ise. Ka, et eriti palju on 8% aastas tulu, mis on suur võrreldes osta, et las tegeleb meil on rahastatud seni.Lõpetuseks, tahaksime teatada, et me ei saa pakkuda Bulkestate tegeleb enam. Oleme märganud, et keegi nende pakkumised sobiks meie nahka mängu filosoofia ja kuna sel põhjusel me oleks võtta asjatut riski. Üks asi, mis on toonud meile probleeme, oli see, et nad on rahastada oma pakkumised, lülitus-hüpoteegid esitamata vajalikud dokumendid, et aidata investoritel teha teadlikke otsuseid. 

Kui meil on tellitud dokumentide kohta nende ettevõtete riigieelarvest registri me oleme leidnud keeruline omandi-structures ja nad olid soovinud selgitada, miks on nad otsustanud teha see nii.

Kell EvoEstate usun, et läbipaistvus on oluline alus positiivsed tulemused, kuid meie kogemused üritab nendega töötada, oleme mõistnud, et see ei ole juhul, kui neid ja nende puudumine jõupingutusi, et anda investoritele vajalikud dokumendid või teave, et teha teadlikke investeerimisotsuseid on pettunud usa. 

 

Kui sa usud, et on olemas viise, kuidas me võiksime parandada oma kogemusi kasutades meie platvormi, me oleks tore seda kuulda.

Yours truly,
Gustas

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.