Evo Investorid Q4 Update

#

Gustas Germanavičius January 06, 2020

#

Kallis Evo Investorid,

viimases kvartalis, oleme teinud olulisi edusamme firma, platvorm ja palju-voolu arengu ja lase’s sukelduda 2019 viimase kvartali’s uuendada, alustades mõningaid huvitavaid fakte & andmed.

Huvitavaid fakte & andmed

2019 me ütlesime ei, rohkem kordi, kui jah. Meil on olnud 36 Nahka Mängu pakkumised versus 48 muud projektid.

Tagasi investeeringute andnud suuremat huvi kui oodata:
Basanavičiaus g. 148B, Kėdainiai, Kauno m. apskritis oli oodatav tootlus 13%, kuid tegelikult, see on andnud 15.01%. - Kuidas see on juhtunud?

põhjus kõrgem saagikus on väga lihtne - arendaja ei’t maksma igakuist intressi ja ainult selle eest makstakse lõpus projekti. Kuna sel põhjusel koostaja on kohaldatud karistuste ja kui neid kõiki koos, 15.01% oli tulemus. Mitu Nordstreet’s laenuvõtjad ei’t intressi kohta, aega ja selle tulemusena võite teenida suuremat tulu, kui oodata.

Paupio g. 33, Senamiesčio seniūnija, Vilniaus miestas projekt oli oodatakse tagasi 13%, kuid andis 26.65%. - Topelt? Kuidas’s see üldse võimalik?

See ei’t juhtub üsna tihti, kuid et’s põhjus, miks enamik projekte võite leida minimaalne laenu -, mis on tavaliselt 4 kuud. See konkreetne projekt tagastada kapitali ainult 2 kuud, seega laenuvõtja tuli katta huvi veel 2 kuud. Suur võit kõigile, kes on investeerinud selle projekti.


Platvormi uuendused

Portfelli teadmisi- ma isiklikult meeldib funktsioon portfelli mitmekesistamise, mis näitab selgelt, kus me oleme investeerinud meie pealinnas. Mis oli kursis platvormi projekteerimine, loodame, et see uus disain muudab selle lihtsamaks navigeerimiseks platvormi abil.
 

 

See on minu isiklik portfelli's mitmekesistamine, kus 53% laenude puhul, mis on 24% üüri ja 23% omakapitali. See väike funktsioon aitab mind planeerida oma investeeringuid, hoolikamalt ja annab kohe mõista ilma, et oleks vaja minna läbi iga projekti. Kui teil on ideid, mida muu teave, mida tahaks näha tulemas portfelli ülevaate leht - ärge andke meile teada.

Intresside tasumise graafik- meil on ka lisatud intressi tasumise ajakava, beeta versioon teavet selle kohta, kuidas suurt huvi oli välja makstud iga kuu. Me oleme kuulnud taotluse selle funktsiooni ja oleme teinud, nagu üks meie peamisi prioriteete, mida rakendatakse kuni aasta lõpuni. See funktsioon on võimalik edasi arendada, et näidata teile tulevikku makse’ kuupäevadel ja kas need on välja makstud õigel ajal täpse kuupäeva.

Maksu-report - 2019 on minevikus nüüd ja varsti igal ühel meist on fail maksud. Faili oma maksud võiks leida oma Konto jagu vasakusse nurka ja sa lihtsalt pead lihtsalt vajuta seda ja see laetakse teile.

tulemas platvorm pakub Q1 2020 - Lisaks põhjalikum ja intressi tasumise ajakava, meil on ka parandamisest järelturul ja me’ll tuleb ajakohastada partner algatajad lehekülg, mille kasutuselevõtt, EvoEstate hinnang (lähemalt allpool).

Uus algatajad

PropertyBridges- Iirimaa’s esimene kinnisvara crowdfunding platvorm ja meil on juba avaldanud oma asi meie platvormi. Ta’s suur lisaks meie fikseeritud intressiga laenu väljastaja, kui nad on spetsialiseerunud laenud, mis on tagatud koos 1 eest tagatise. 

Rendity- teine uus partner on hästi uus riik - Austria. Sarnaselt oma saksa partneritega annavad nad rahastamise kaudu allutatud laenud (2. tasuta hüpoteek). Praegu, seal on palju pakkumisi oma pakkumised live projektide lehel.

EvoEstate- me’ve otsustanud, et täiendada meie crowdfunding palju voolu erasektori investeeringud pakkumised, nii Hispaanias, kuid üks on elamukinnisvara arengud ja teine ärilistel. Me’ve juba mõeldes eelkõige rahaliste vahendite üle aasta nüüd, kui ma’ve õppinud neid tagasi esimese päeva 2018. Ajalooline tootlus olid need vahendid vahemikus 18-20% ja need, mis olid avaldatud EvoEstate on viimane neist ei ole kasu, sokliga neid. Tavaliselt on need investeeringud on miinimumkapitali nõuded 50,000 EUROT investeeringuid. Sellise summa võib olla liiga kõrge, sest paljud, kuigi meil on lubatud osaline ostes selle investeeringu ja inimesi osales alates 50EUR. Me’ll uurida erinevate investeerimisfondide’ turul 2020. aastal ja loodetavasti on võimalik pakkuda rohkem huvitav investeeringud.


Äri edu

Rahavoog positiivne- oktoobris me’jõudnud kasumlikkuse ja meil on salvestatud meie esimene rahavoog positiivne kuu. Me usume, selline verstapost peaks olema tõestuseks stabiilsust meie ärimudel, sest meie kulutused on oluliselt väiksem kui üksikute platvormide ja loodame, et see toob kaasa rohkem usaldust, et valisite meid.

Välised investorid liituda firma- detsembris oleme teatas, et üks Euroopa’s kõige kogenud investorid investeerisid meie firma. Startup Wise Guys on hästi asutatud investeerimisfond, mis oli ka investor EstateGuru ja Investly. Kokku oleme tõstnud 180,000 EUR 2 riskikapitalifondide ja business angels). 

Investorite kaitse fond- veelgi suurendada turvalisust investeerimiseks EvoEstate me jättes kõrvale on 10 000 EUROT ja investorite kaitse fond. See on osa meie tegevuse jätkuvuse kava, kus need vahendid oleks kasutatud juhul, kui meie vaikimisi, et määrata lepinguliste üksus, mis hõlbustaks kõik ülejäänud tehingud. Meil on eraldi artikkel selle kohta fundraising ringi ja investor's kaitse fond ülevaate, kuidas see toimib, ja ametlikke avaldusi selle konto loomist.

Tagasilööke
Prantsusmaa- varasem värskenduste me’viies ütles, et me kavatsevad käivitada mõned prantsuse platvormid, aga pärast uurides mitu kuud, me ikka’t käivitatud tahes, põhjustel, et enamik platvorme ei taga laenu, hüpoteegi või ei omakapitali pakkumisi. Me’ll jätka otsimist, kui teil on platvorm, Prantsusmaalt, mis sa tahaksid meile soovitada - ärge’t kartke, et saada ühendust ja me oleks alustada due diligence protsessi.

UK platvormid - me oleme töötanud käivitamine platvormid rohkem kui 8 kuud nüüd, kuid peamine küsimus on meil tekib on valuutavahetus. Me töötame selle nimel, et luua selle tehniline funktsioon, meie pangandus-teenuste pakkuja, kuid meil on ka uurida teiste teenuste osutajate, et me saaks kiirendada seda protsessi.

Rahvusvahelises meedias esinemised

Podcast intervjuu- Q4, Mul oli kena vestlus, mille Rahaline Sõltumatus Euroopa podcast, siin on lingid, et kuulata seda: brauser, Spotify.

Areneva Euroopa- EvoEstate seas top 10 start-ups tõusva Euroopa watch aastal 2020 https://emerging-europe.com/business/10-start-ups-from-emerging-europe-to-watch-in-2020/

EvoEstate reiting

Riski hinded- novembri lõpus oleme alustanud tööd oht punktisüsteem partneri platvormid, kuhu me eeslid regulatiivse keskkonna, partnerid’ finantsstabiilsus, management’s kogemus, jne. Koos tulemas reitingud, on sul võimalik näha risk, investeerides iga algataja tähega ja neile määratud A-D. loodame, et see uuendus aitab teil teha rohkem teadlikke otsuseid ja läbipaistvamaks, et see tööstus. Meil on praegu partneriks üles inimesed, kes on väga kogenud riski scorings ÜHENDKUNINGRIIGIS, mis põhineb FCA standarditele. 

Sees pool tähele, meil on hiljuti loodud Trustpilot jaoks EvoEstate, ja oleme väga tänulikud, kui saaksite anda ausat tagasisidet oma kogemustest, investeerides koos meiega.

Lõpetuseks, tahaksin ma tänan, et meiega 2019 ja soovin teile suur 2020!
 

Yours truly,
Gustas

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.