Evo Investorid update COVID-19

#

Gustas Germanavičius March 20, 2020

#

Kallis Evo Investorid,

Pärast hiljutisi puhkenud COVID-19 Viirus Euroopas enamik riike on karantiinis ise ja nii nagu meil, ma usun, et teil on küsimusi seoses oma praegused investeeringud staatus projekte. Seega, viimase paari päeva jooksul, ma’ve puutunud, meie partneri algatajad ja selles artiklis leiad lühikesed intervjuud nende arvamusi tulemus projektide ja kinnisvara sektoris.

Me saame aru, et see olukord võib olla nii tulemused: positiivne ja negatiivne. Mõne jaoks ta’s võimalus teenida isegi rohkem, kasutades järelturul. Me oleme juba märganud, kuidas investorid kaubelda ja osta mõned investeeringute allahindlused, mis aitavad märkimisväärselt suurendada oma tulu investeeringutelt. Seetõttu on meie tähelepanu ja jõupingutused on praegu parandamine on järelturu, mis uuendatakse lähiajal. Kui need viiakse ellu, meil on teine blogi artikkel, kus te’ll oleks võimalik õppida mõned strateegiad kauplemine.
 

Brickstarter

Kõigepealt, tahaksin alustada lühike rääkida ma’ve oli vastavalt José María Pascual Muguerza TEGEVJUHT Brickstarter - partner, kes keskendub lühiajaline rent vara investeeringute Hispaanias.

Lühiajaline rentimine on üks liike, mis on praegu, millel on suurim mõju COVID-19 Viirus. It's ohutu eeldada, et need omadused ei't on paljud üürnikud kui tahes lähim tulevik. Mis sa arvad, et?

Kahjuks lühiajaline üür kannatusi karantiini ja seetõttu palju broneeringuid on tühistatud, järgmise 3, 4 nädalat. Me pidage vastu uusi tellimusi järgmise kuu Mais, juunis ja juulis, kuid Märtsis ja aprillis on väga vähe reservatsioone. Kõik olulised kohalikud pühad nagu Fallas (Valencia püha) või Semana Santa (Püha nädal enne Lihavõtteid)on edasi lükatud, nii et loodame, et taastada osa puudu tellimustele hiljem selle aasta jooksul.

olete otsustanud rakendada mingeid muutusi oma ärimudel ja strateegia järgmise 6 kuu jooksul?

Me tõesti usume, et meie ärimudel, mis põhineb mezzanine laenud, kõige turvalisem on meie investoritele. Kõik meie investeeringud toetavad kinnisvara, kui meie investorid on investeerinud. Omadused on null võla, ning seetõttu investeeringud on ohutu. Meil on ainsana seda teha ja, et´s miks Brickstarter on ohutum P2P investeering platvorm. Me usume, et see´s, tee minna, sest me näeme defaults laenud ja hilinenud maksed teiste platvormide järgnevatel kuudel, kuna järgmise finantskriisi põhjustatud Koroonaviirus. Kahjuks ei ole see lihtsalt mõjutab lühiajaline rentimine. Seoses meie strateegia, me´ve õppinud paari viimase kuu jooksul muud alad peale lühiajaline rentimine. Me töötame käivitamine coliving omadused väga kiiresti, (mis võib olla nii kasumlik kui lühiajaline üür).

Mis te arvate, mis juhtub käimasolevaid projekte? 

loodame, et see Koroonaviirus kriisi üle järgmisel nädalal, nii et me saame minna tagasi normaalsus niipea kui võimalik. Õnneks on meil kogemusi töötab ka medium-term rentals pakub omadused nagu veebilehtedel Spotahome või Homyspace (populaarne Hispaania). Kõik meie omadused asuvad linna keskused olulisemad linnad Hispaania, et juhul, turismisektori ei ole taastunud me juurutada ka käesoleva strateegia meie Brickstarter omadused.

kas On olemas mis tahes kulud, mis omadused ei teki? (elekter, internet jne), Kes ei kavatse selle eest maksma?

Väga hea küsimus. Seal on mõned asjad, mida kaaluda, on siin. Esiteks broneerida mis tahes meie omadused, pead eelnevalt tasuma, mis tähendab, et kõik meie korterid on positiivset rahavoogu. Kõik projektid on avaldatud Brickstarter on ka 600 EUROT julgeoleku raha hoiustamise kuulu. Teine, 80% kuludest, meie korterid on erinevad. Seega, tühja korteri tähendab väga madalad püsikulud. Kõike arvesse võttes võime järeldada, et just nüüd ei ole ohtu supply cut-off.

Teine on Jaime Marina, kes on vastutav BrickBro investorid suhted. Meil on rahastatud nende kahe raha meie platvorm: elamu ja kaubanduslik mis sihtturud olid Barcelona ja Madridi.

millises etapis omadused on konkreetsel hetkel?

EvoEstate on osa kaks vahendite Brickbro. Üks neist on tehtud "loft" operatsioonide ja teine on moodustatud "office" toiminguid.

Seoses "loft" fondi, mis oli moodustatud Gran Via 480 operatsiooni, nagu ma mainisin viimast korda oleme saatnud investorid uuendada oma klientidele, ma tahaksin teile öelda, et meil on inkorporeeritud uue operatsiooni, Espinoi 1, ja meil on veel pooleli vara.

Seoses fondi poolt moodustatud "office" toimingud, ma tahaksin märkida, et see on fond, mille me edenevad läbi projektide ettevalmistamist toiminguid, mis moodustavad fondi, mis on: Josep Tarradellas, Viladomat ja Republica Argentina. Praegu on meil pakkumine Josep Tarradellas, kus meil on üürnik, kes soovib rentida vara ja ka meil on ostja, kes on investor, kes tahab olla üürnik. Saime teada umbes selle pakkumise enne kriisi. Seega, seoses etapi omadused, tahaksin öelda, et me oleme jätkuvalt teha edu neile, aga see on normaalne, et kuna olukord turul me kogeme, ostmine ja müümine turul aeglustada, sest külastuste ei ole võimalik teha.

On ehitustööd käimas või on neid peatada?

Kahjuks ehitustööd on peatatud. Meie valitsus kuulutas "riigi alarm" nädal tagasi ja selle tagajärjel siseruumides tööstus teod on olnud keelatud, kuni nimetatud tähtaja möödumist.

kas On mingeid muutusi, siis on plaanis teha oma äri lähitulevikus?

Meil on praegu väga ettevaatlik. Me ei kavatse aeglustada majanduskasvu määr, mis oli meil planeeritud järgmisesse 3 kuud. Turu hinnad hakkavad langema ja tähtajaga operatsioonid on võimalik pikendada. Meil on ka tõsta palju kapitali vahendite ja struktuur on likviidsuse ja tagasi tugeva toote kogumise strateegia kui olukord muutub tagasi normaalsus. Meil on juhendada Brickbro toimingute meeskonna suunas, et müük oleks võimalik eemaldada varu, mis on meil niipea kui võimalik


Urbanitae

Järgmisena on Diego Bestard TEGEVJUHT Urbanitae väljastanud mis keskendub kõrgemat riski ja kõrgemat tootlust omakapitali projekte ka Hispaania. Erinevad Brickstarter, nende ärimudel keskendub täielikult arenguid ja ajal minu lühike vestlus temaga tahtsin ma aru, kui areng ajavahemikel ei ole võimalik pikendada.

2 kuud tagasi oli meil normaalne riik ja olid läbi ettevõtete nagu tavaliselt, kuid praegused muutused viiruse levikut ja langus turgudel sa ei saa muuta oma strateegia. Olete otsustanud rakendada mingeid muutusi oma ärimudel ja strateegia järgmise 6 kuu jooksul? 

turu tingimused, et me ei näe on mõjutanud iga ühtse finantsturu maailmas, kuid meil on õnn olla seisukoht on alternatiivne investeering, mis ei ole otseselt korrelatsioonis need kõikumised. Kuigi enamik investoreid maailmas näinud, kahju kuni 40% oma rikkuse viimase nädala jooksul investeeringuid Urbanitae ja projektide me oleme teinud seda varem ei ole tehtud nüüd, ja kõik projektid on jätkuvalt oma arengut, nagu oodatud. Selleks, et lisada see, enamik meie projektid on vahe -, investeerimis-windows vahemikus 20 ja 30 kuud, nii et nad on mõnevõrra kaitsta neid suuri lühiajalised kõikumised. Seoses strateegia muutus, see on liiga vara öelda kuidas asjad lähevad tulemas kuud, kuid me kindlasti kohandada meie eesmärk projekte vastavalt sellele, mida turg nõuab. Vahva kinnisvara on see, et see on väga lai, on palju erinevaid liiki vara ja erinevaid võimalusi monetizing. Me kindlasti hoida meie silmad turul ja keskenduda leida parimaid võimalusi seal.

Mis te arvate, mis juhtub käimasolevaid projekte, mida meie investorid on kaasrahastatud?

Nagu varem mainitud, oleme olnud kontaktis nendel päevadel iga arendaja seotud projekte, et meil on käimas, ja kõik, nüüd on “äri nagu tavaliselt,”. Areng ei ole peatumine ja tegelikult, eelmisel nädalal oli meil mitmeid arenguid, mis müüs mõned üksused, nii müügi haven’t peatunud kas. See on ootuspärane, aga et me tõenäoliselt näha eeldatav tingimused suurenemine mõned meie arenguid, mis on peamiselt tingitud aeglustumise omandada hoone litsentside või aeglustumise müük.

On konstruktsioonid peatatud või on nad ikka toimub?

See oli teatas täna peamised ühendused kinnisvaraarendajad Hispaanias, et ehitus ei ole peatada ja jätkab, nagu ikka, vastu mõned ohutuse meetmeid veendumaks, et töötajad ei ole nakatunud. Üldiselt me arvame, et kinnisvara on hea varjupaik tuleb investeerida just nüüd, arvestades, kui turud ei käitu. Kui me lisame sellele, et krediidi kättesaadavus on eeldatavasti suurim kunagi, me arvame, et kinnisvara on potentsiaali olla parimad vara liigi turgudel. Selle peale, ja tänu platvormide, näiteks Urbanitae, inimesi on võimalik mitmekesistada rohkem kui kunagi varem. Jätkame pilk turu tihedalt ja hoida investoreid kursis.
 

Inveslar

lõpliku korrespondent Hispaania on meie partner Inveslar ja tema TEGEVJUHT, Raul Zarco. Viimase paari kvartali jagu, nad on kehtestanud omakapitali projekte, mis hõlmavad osta omadused alates Oksjoneid ja Co-Elu omadused.

ma tean, et Inveslar on suhteliselt väike, tegevuskulusid ning seetõttu igakuine põletada on madal, võrreldes teiste lahendustega. Olete otsustanud teha mingeid muudatusi selles, kuidas sa jooksed oma äri tulemas kuud?

valmistame meie platvorm kasvab kiiremini kui viimase paari aasta jooksul. Oleme palju õppinud viimase 4 aasta jooksul, ja me oleme veendunud, et meil on õige hetk, et selle suurust, kõik tegevuskulud kontrollitud, väike igakuine põletada, suur torujuhe, tegevuse ja tulevast Euroopa määruse, meil on ettevalmistamisel uus rahastamise ring ambitsioonikas äriplaan.

kas sa räägi meile rohkem äriplaani te plaanite ellu viia?

Meil on plaanis suurendada investeeringuid edasist arengut. Seni on meil olnud 0 vaikimisi ja on tagastanud investoritele üle 3% suurem saak kui oodatud. Viimase aasta jooksul oleme suletud umbes 800K väärt kinnisvara investeeringute meie platvormi. Meie eesmärk on jõuda 2,3 M 2020. aastal (seni oleme õigel teel), 5,1 M 2021 ja 11,8 M 2022. Meie platvormi, me investeerivad klientide võitmiseks ja platvormi arengut.

Mis on teie mõtted aktiivse Oksjoni Toodete ja Co-Elu Laenu? 

Praegu, meil on 4 Oksjon projektid (Omakapital) aktiivne sel ajal. Üks neist (Menorca) on juba ostu kokkuleppel üürnikule osta. Koos Cambrils (29) me lihtsalt sain võtmed eelmisel nädalal, ja meil oli plaanis mõned külastused nendel päevadel ja on olemas huvi võimaliku, kuid COVID-19 mõned neid külastusi oli tühistatud. Badia Valles ja Sool ootame müüa kiiresti, sest hind on selle müük on tõesti atraktiivne. Laenu projektidele, mis on Co-Elu projekte, Vaatamata COVID-19, üüri ei ole aeglustunud palju. Kui täitumus meie selts on tavaliselt 95%, nüüd omadused on 90%, nii et see ei't mõjutada palju kasumlikkus, seega usume, et see's stabiilset turgu.

Reinvest24
Pärast hispaania algatajad, ma tahtsin rääkida Reinvest24, mille ärimudel sisaldab ka osta, et las tegeleb ja ka võib olla kokkupuute ajal karantiini. Intervjuu Tanel Orro, TEGEVJUHT Reinvest24.

Üks projekte on Restoran ja veini boutique äripinna aastal Kadrioru. Praegu on Euroopa karantiini ja võtab ilmselt aega, et avada uuesti. Kas sa arvad, et üürnik - restoran on piisavalt tugev, finantsseisundit, et ellu jääda karantiini?

Üks põhjus, miks me valime, et võtta see vara oli, et üürnik (restorani omanikud) oli kogemus kriisidega. Nad olid restorani äri 2008. aastal ja edukalt hallata oma ettevõtteid läbi kriiside. Praegu, restoranid Tallinnas ei ole vastavalt karantiini, kuid ilmselt nad on päris tühi. Kui see lockdown olukord läheb viimast kuud, siis on neil raske, kuid 1-2 kuu jooksul, ei tohiks olla probleem.

Duplex korter arengu Tallinnas’s tech keskuses on olnud hilinenud nüüd paar kuud. Teil on hiljuti teatanud, et vara on saada nõudlus ostjate, võiksid sa täpsustada olukorras?

vähendada müügihinnad on meelitanud mõned suuremad investorid, meil on kokku lepitud tingimustel ja selle lihtsalt küsimus lepingu allkirjastamisel notar. Notarid töötavad Tallinnas ja me püüame planeerida aega, enne kui selle kuu lõpus. Uued värskendused peagi.

Mis te arvate, on üldine mõju viirus oma äri? Kas teil on kavas rakendada võimalikke muutusi lähitulevikus?

See olukord annab meile võimaluse leida paremaid pakkumisi, mida ei ole turule ajal kõrge majanduskasvu korda. Nendel päevadel, me näeme, et mentaliteet ettevõtete algab muuta ja nüüd, selle asemel, et investeerida kinnisvarasse nende kontorid või äri, nad eelistavad rentida ja investeerida raha oma äri, kas osta parema varustuse või investeerida uutesse tehnoloogiatesse.
 

NORDSTREET

viimane inimene, I’ve otsustanud rääkida on Tadas Budrikis, TEGEVJUHT Nordstreet. Makse algataja vara-tagatud laenud kinnisvara arengut ja renoveerimist. Enamik nende projektid on Vilnius, aga seal oli üks, mis oli Poland.

Enamiku oma laenude portfelli arengut ja uuendusi. Mis te arvate, mida viimaste mõju on mõlema tüübi?

See sõltub paljudest makromajanduslikke tegureid, kestus ja karantiini. Kui majandus läheb uuesti varsti me ei't arvan, et me ei tunne olulist mõju, sest enamik meie laenuvõtjad on mõned kokkuhoid, seega tõenäosus, et hilisemad intressid on madalad. Kui kõik jätkub pikema aja jooksul kindlasti, mõned projektid, eriti need, kus laenuvõtja oli arendada müüa võib olla problemaatiline, kuna puudub likviidsus. Need, kes välja töötatud/renoveeritud projektide lühikese aja jooksul välja idee, et refinantseerida oma laenud odavam tulevikus, ei oleks olulist mõju. Kokkuvõtteks võib öelda, et me ei oodanud projekti defaults enamasti, sest madal keskmine LTV ~50%, mis tähendab, et meie kliendid on veel veidi ruumi, et refinantseerida oma laenud kusagil mujal.

Tavaliselt ajal neid turult olukorras, kommertspangad Leedu ammendamine kinnisvara finantseerimine. See peaks avama huvitav rahastamise võimalusi teie jaoks. Võiks saate jagada mõningaid oma mõtteid tulemas laenuks andmise strateegia eeloleval kuud?

Jah, me oleme juba saanud palju rohkem taotlusi laenuvõtjate. See on hea aeg crowdfunding, sest kvaliteet laenuvõtjad peaksid suurendama, mis on tingitud põhjusel, et kvaliteetne panga kliendid oleks otsida teisi võimalusi, et rahastada oma projekte ja see võiks olla meile. Muidugi, me saame aru, et investeerida nendel märgitud tingimused oht on ka palju suurem. Seetõttu saame aru, et me peaks tegema ettepaneku kõrgemate intressimäärade saada investoritele. Nagu ma ütlesin, et nüüd on hea aeg investeerida läbi crowdfunding platvormid, sest kvaliteet tegeleb, peaks kasvama ka, kui intressimäärad.

Nordstreet on üks meie algatajad, et järjekindlalt tagasi suuremat tulu, kui oodata. Kiitus selle eest. Arvad sa, et’ll olema võimalik saavutada sama projekte, mis on tähtpäev tulemas 3 kuud?

Tõepoolest, meil oli väga edukas 2019 ja isegi kuni meil täna 0 tähtajaks täitmata projekte. Me usume, et see ei't muutus järgmise 3 kuni 12 kuud. Laenuvõtjad on palju võimalusi, et tagasi laene, sest taga iga laen on mingi tagatis (kinnisvara tagatisega), nii et nad saavad valida, kas müüa või refinantseerida seda. Me ei't arvan, et meil on projektid, kus meil on oht seoses tagatise, mis meil on. Me oleks kaaluma refinantseerimine mõned projektid ise, kui me näeksime, et see on vaid aja küsimus, kui laenusaaja tagastab laenu.
 

EvoEstate
 

Avalduse, Audrius Visniauskas - EvoEstate CIO & Co-Asutaja

“eelseisva nädala jooksul, ei ole ühtegi uut nahka mängu projektide nagu me praegu näeme palju paremaid pakkumisi järelturul. Mõned strateegiad, mida meie investorid’ on rakendatud, on osta soodushinnaga pakkumisi olemasolevate investeeringutega, mille puhul madala saagikuse või halvima stsenaariumi korral negatiivne tootlus, annaks suuremat tulu. Ajal aktiivsem kauplemisperiood, oleme mõistnud, kui palju meil on parandada järelturul ja praegu meie tech meeskond on selle kallal. Üks tõeliselt ahvatlevaid võimalusi on investeeringud, et maksta intresse lõpus projekti, sest huvi on juba kogunenud.”

ma loodan, et need mitmed intervjuud on vastatud mõned oma muresid ja muidugi, me oleme teie käsutuses, isegi rohkem kui kunagi varem. Kui teil on vaja korraldada helista või saada meile email, meie meeskond on siin teie jaoks.

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.