EvoEstate sulgub 180,000 EUR rahastamise vooru

#

Gustas Germanavičius February 04, 2020

#

Kallis Evo Investorid,

I’m rõõmus, et mõne aja pärast I’m-võimalik, et ametlikult teatada, et meie esimene rahastamise voor on nüüd lõppenud. Praeguse rahastamise vooru juhtis Startup Wise Guys Euroopa juhtiv B2B kiirendi ja üks suurimaid investoreid varajases staadiumis alustavatel Euroopas, (Business Angels) II Fond, a-Vilnius-põhise fondiga, ja äriinglite, et palju kogemusi kinnisvara ja asset management. Startup Wise Guys’ praegune Fintech 3 fond on käivitada koostöös Swedbank.

üldine portfelli Startup Wise Guys on juba äratanud €13M+ investeeringute jaoks Fintech alustavatel. See hõlmab juhtivaid äri crowdfunding platvorme nagu Investly ja Kinnisvara Guru. EvoEstate on seetõttu muutunud vääriline lisaks siia nimekirja.

Dmitrij Sosunov, Tegevdirektor at Startup Wise Guys/Fintech 3, ütles selle kohta: “Me oleme tõeliselt põnevil, et lisada EvoEstate meie portfelli. Me usume, et nad saavad luua täiendavat väärtust meie portfelli ettevõtted: Kinnisvara Guru ja WellTrado. Ka majanduskasvu nad on olnud, mis näitab alates nende käivitamisest annab positiivsed väljavaated nende tulevast arengut.” 

koos investorid, kes on liitunud meie firma, oleme uhked, et öelda, et meie meeskond omab kogemusi müügi üle €15M+ vara, 100+ kinnisvara üksuste arengut ja valmimist ligi 1000 kinnisvarainvesteeringute kõik viimase paari aasta jooksul. Koos käesoleva teatega, oleme uuendanud meie firmast lehekülg ja sa’ll olema võimalik näha, kes on ka meiega liitunud, sest ettevõtte nõustajad.

Me kasutame neid vahendeid, et tugevdada meie kasvu tööd parandada kasutajate' kogemus ja kasvab meie meeskond. Meil on praegu rentides PHP Symfony developer ja sisu kirjanik, mille rahaline taust, kui teie või keegi tead võiksid olla huvitatud koostööst meiega, saatke meile oma cv või LinkedIn info@evoestate.com

Lõpuks, me'll, millega investorite kaitse fond. suurendada turvalisust investeerimiseks EvoEstate me jättes kõrvale on 10 000 EUROT ja investorite kaitse fond. See on osa meie tegevuse jätkuvuse kava, kus need vahendid oleks kasutatud juhul, kui meie vaikimisi, et määrata lepinguliste üksus, mis hõlbustaks kõik ülejäänud tehingud. Meil on eraldi artikkel selle kohta fundraising ringi ja investor's kaitse fond ülevaate, kuidas see toimib, ja ametlikke avaldusi selle konto loomine.

Yours truly,
Gustas

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.