EvoEstate käivitab auto investeerida 24-tunni tühistamise funktsioon!

#

Audrius Visniauskas August 19, 2019

#

viimase 6 aasta jooksul P2P investeerida, ma’ve märganud huvitav nähtus. Kõik minu defaults tuli piiratud auto-invest seaded muudele platvormidele. 

Kui me välja ehitada EvoEstate, meie nägemus oli üsna lihtne: pakkuda kõige mitmekesisema palju voolu ja võimaldab investoritel on state-of-the-art investment vahendid, et teised platvormid puudumine. Üks neid vahendeid, on auto-investeerida ja ma usun, et lai parameetrite me praegu pakkuda kõigile võimalikuks luua oma täiuslik portfelli.

Siiski, üks asi, mida ma olen alati vastamata P2P platvormid oli auto-invest tühistamise funktsioon. See oleks salvestatud mulle need vaikeväärtused I’ve juba väljendanud pahameelt. Selle täpset põhjust, nüüd saate tühistada oma auto investeeringute jooksul 24 tundi aega, sest see oli asetatud. Ma siiralt usun, et selliseid meie otsus on ka näiteks teiste platvormide ja nad teevad tööd suunas, et suurendada investorite’ kogemus.

Lubage mul teile näidata, kuidas see funktsioon töötab:

  1. Sa lihtsalt vaja minna oma Portfelli jagu ja vaata oma investeeringuid.

     
  2. paremal pool oma investeeringust, näed nuppu cancel ja kui sa vajutad seda küsitakse, kui olete kindel et soovite seda teha.


     
  3. Vajutage klahvi, et te saate kinnitada ja, et’s it! 

Nagu alati, me oleks tore kuulda teie tagasisidet, et parandada platvorm, kui sul on midagi, mida tahaksid meiega jagada, võtke meiega ühendust läbi kontakt vormi või kirjutage meile aadressil info@evoestate.com . Kui te ei’t on konto meiega veel: vajutades see link saadetakse teile 6 kuud 0.5% raha-tagasi.

Yours truly,
Audrius

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.