Kuidas valmistuda defaults?

#

Audrius Visniauskas January 20, 2020

#

Eelmisel nädalal, S&P500 jõudis rekordilise taas, mis on näitaja, pulli turul me praegu elame täna. Aga see ei kesta igavesti ja varem või hiljem majanduslangus hakkab. Kuigi kinnisvara crowdfunding ei’t on otsene seos aktsiaturg Reit ei, üldine kinnisvaraturg on otsene seos üldise kuju majanduses ja see on koht, kus me peaks olema ettevaatlikud. Lõpus päeval, crowdlending pole’t olnud stress-testitud ajal suurt majanduslangust veel, aga me ei saa võtta parimaid tavasid, laenude ja investeeringute eelmiste majanduslanguste luua portfelli, mis oleks valmis majanduslangus.

Mis on default?

Vaikimisi on suutmatus maksta tagasi võlg, sealhulgas intressi või põhisumma laenu-või julgeolekut. Vaikimisi võib tekkida, kui laenuvõtja ei suuda teha õigeaegselt maksed, igatseb maksed, või väldib või peatub maksete tegemise. Vaikeväärtused on paratamatu ja isegi siis, kui makse algataja ei ole neid enne, see ei ole hea näitaja, et see ei juhtu taas.

Kuidas fikseeritud intressiga ja omakapitali laenude vaikimisi protsess välja näeb?

Fikseeritud intressiga laenud peetakse risk väiksem võrreldes omakapitali. See on tingitud põhjusel, et fikseeritud intressiga laenud, arendaja tagab, näiteks vara või krediidi hüpoteegi, või isiklikke tagatisi. Seega, kui arendaja defaults kohustuse kohta maksta tagasi raha, algataja on õigus üle võtta vara, realiseerida neid ja proovige, et maksta tagasi raha investoritele.

Omakapitali laenu investeeringute võib tuua suurema tulu kui laenud, kuid samal ajal, neil on suurem risk. See on sellepärast, et laenuvõtja ei’t esitama kõik tagatised, kuid selle asemel, investorid saanud nagu co-owner projekti ja osaleda nii võimalikke positiivseid kui negatiivseid. Seetõttu turul majanduslanguse tingimustes on investeeringud, võib olla negatiivne tootlus, mis on väga oluline mõista, enne kui otsustate investeerida. Kui omakapitali investeeringute makseviivituse tähtaja kohta, tavaliselt mõistet on laiendatud, et investorid ei võta kapitali kadu ja vara oleks müüdud soodsam olukord turul. 

Mis võiks olla parim strateegia, et valmistada neid?

Meil hoida korrates end see, kuid me usume, et parim investeerimisportfell koosneb vähemalt 100 investeeringute ja see hõlmab mitte ainult igat liiki tehinguid, kuid ka see on mitmekülgne mõiste-lõpu kuupäevad. Näiteks - kui te kavatsete investeerida 10,000 järgmise aasta jooksul, miks ei fraasideks 100 investeeringuid ja on vähemalt 100 neist.

Mitmekesistamise aeg on sageli underlooked tegur, nagu paljud kipuvad investeerima lühiajalised laenud, mille kestus on lühem kui 12 kuud. Mis ei ole vale või õige, ainuke asi, mis sa pead arvestama on see, et olukorras, kus majanduslanguse toimuks järgmise 12 kuu jooksul, enamik teie portfelli hakkavad olema avatud. Seega, kui te ei sisalda pikaajalisi investeeringuid võid kokkupuude on väiksem. 

On rahavoogude: rentida või teisisõnu, osta lasta investeeringuid. Võite küsida, miks on see nii tähtis? Vastus on lihtne, nad teevad iga kuu rahavoogude ja kui nad’ll tõenäoliselt jääb veel teha, et majanduslanguse ajal. See võib aidata teil vältida negatiivset portfelli tootlus. Kõige tõenäolisemaks rahavoogude sul võib olla investeeringutest, kellel on pikaajalised rendilepingud või lühiajaline lomakohde. Tagastab yield võiks tilk majanduslanguse ajal, vaid regulaarselt olukorda, nad ei ole vaikimisi ega teha negatiivne tootlus. Kuna ajalooline stabiilsust need vahendid.

Portfelli’s tasakaalu

Sul on ilmselt juba tuttav mõiste portfelli’s saldo investeerimine aktsiatesse. Selles mõttes, varude mängida kuritegu ja võlakirjad on riigikaitse. Portfelli peab need võlakirjad selleks, et pidada tasakaalustatud portfell. Võlakirjade võib pakkuda ballast kalavarude—need toimivad nagu amortisaatorid, sest need kipuvad ülesandeid hästi täita, kui varud ei't. Ja võlakirjad võimaldab meil dial-up või dial alla riskitase.
* loe lisaks selle kohta, mida on tasakaalustatud portfelli rohkem see lühike artikkel, või pikk artikkel ja siit leiad Ray Dalio’s kuulus “ilmastiku-portfelli”.

samamoodi võid tajuda Fikseeritud Intressiga laenud & Omakapital Varude tõttu tagurpidi potentsiaali, kuid samal ajal võimalikke riskiness majanduslanguse ajal. Kui osta lasta rahavoo investeeringute võib tõlgendada kui Võlakirjad.

Leida oma tasakaal

puudub üks hõbedane vooder, leides, mida’s teie jaoks õige, kuna oma riskivalmidust võib suuresti erineda teistest, kuid on üks asi, mida sa peaksid alati meeles. Portfelli jääk tuleb pidevalt kohandada vastavalt majandustsüklid ja levitamist oma üüri ja fikseeritud intressiga ja omakapitali laenude tuleks vastavalt kohandada. Edukad investeeringud ei tohiks mõõta lühiajaliste investeeringute tootluse, kuid pikaajalisi tulemusi, võttes arvesse vaikimisi ja kapitali kaotus. 

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.