Miks pole ühtegi uut Nahka mängu projekte?

#

Audrius Visniauskas May 14, 2020

#

sügavus ja pikkus majanduslik mõju tõttu COVID-19 endiselt ei ole selge. Kuigi aktsiaturg on peaaegu taastunud ja kaupleb hetkel 2019 oktoober taset, me ei näe maailma ja majandusele sama, mis me tegime 6 kuud tagasi.
 

 

 

tõusev kõver uusi juhtumeid on lapik ja enamik riike on hakanud taaselustada teenuseid. Siiski on veel oht, et teine puhang, mis võib rulli lockdowns tagasi. Kui lockdowns ei lõpetanud ja ettevõtete uuesti, mõne jaoks see on liiga hilja, ja nad ei saa maksta arveid ning mis meie arvates algab tekitab doominoefekti.

Airbnb, sotsiaalselt vastutustundliku äri, otsustasin panna välja 25% oma töötajate ja teiste sotsiaalselt vastutustundlike tööandjate pead tegema sama. Nii doomino efekt oleks alustada, kui inimesi, kes maksavad keskmisest palgast, on ostjad ja elamu Kinnisvara. See tähendab, et maht elamukinnisvara turul võib olla negatiivne mõju.

Isegi need, enne COVID-19, kes kavatsevad osta omadusi, ja juba oli raha ja krediidi valmis, pärast lockdown nad on tõenäoline, et edasi lükata oma otsuse. Sellise otsuse, mõnikord ei pruugi olla finantsiliselt seotud, vaid pigem psühholoogiline, kui ebakindlus jääb, inimesed ei taha nöörima pikaajaliste kohustustega.

Samas vaadates global real Estate trend, näeme juba tugev nihe kaugtöö filosoofia. Olles täielikult rahvusvaheline meeskond EvoEstate, me oleme juba rakendanud sellist tava, alates päevast, seega meil on võimalik jätkata tööd ilma katkestusteta isegi ajal lockdown. Aga mõne jaoks on see uus - Twitter, $25 Miljardit Tech hiiglane, ei lase töötajate töö eemalt igavesti. Kuigi serveri tööd on juba trendid tech scene, it’s ohutu eeldada, et isegi traditsiooniline ettevõtetele uuenduslikke ja kaasaegse juhtimise meeskonnad hakkavad praktikas. Seega, see avaldab mõju ka ärikinnisvara turg.

kinnisvaraturul tavaliselt jääb maha aktsiaturg turu kõikumisi. Lihtsad sõnad, me ei näinud 35% langus kinnisvara hinnad. Tegelikult, isegi inimesed, kes tahtsid omandada ei saanud’t tõttu lockdown ja mõned pakkumised, mis EvoEstate aitas kaasrahastamiseks ei ole erand.

Meil on kannatlik ja ettevaatlik - kuigi meil jääb ainult Kinnisvara Crowdfunding Platvorm, kus investorid' huvi on esimene. Kui me hakkas läbi firma ja inimesed oleks küsida, mida me püüame saavutada, oleme alati öelnud, et me ei ole esimesed, kes kes ei kinnisvara crowdfunding, kuid meie oleme esimesed, kes ehitada on investorid keskendunud crowdfunding platvorm. Praegu on kõik turuosalised on kehtestatud kõrged lõivud järelturul, kuigi meil on hoitud 0 tasu mudeli ja kavatsevad seda teha.

Kuna me oleme kirjutanud isiklikke e-kirju, meie top investorid, ootame kvaliteetne Üüri ja Omakapitali tegeleb peagi ilmuda ja ainult siis, kui oleme kindlad, me päästikule.

hea Rent pakkumised võiks tulla kiiremini kui mõned omanikud on sunnitud müüma vara, kas ettevalmistamise eest raha, et kaitsta teiste äri või tänu puudu hüpoteegimaksed.

hea Omakapitali tehinguid võib võtta kauem aega, et esinevad alused omakapitali asi on odav maa ja hea äriplaan. Nagu rent näide, seal võib olla hea maatehingute tulemas, kuid äriplaan (väiksem nõudlus) on ikka keeruline osa.

 

 

 

For fikseeritud intressiga laenude põhinevad üks nende alaliike meil on kaks järgmisi lähenemisviise:

  1. Areng laenud on muutunud riskantsem, kuna võimalus, hind ja nõudlus väheneb. Eriti vahe-etapp laenud on kõrgenenud risk, sest ükski ostja ei taha osta poole ehitatud maja.
     
  2. Silla laenud - Me otsime seda tüüpi tehinguid ja nad peavad vastama mõlemale kriteeriumile:
    A. tugev alusvara madala LTV või kõrge likviidsus.
    B. Selge tagasimakse strateegia, mis oleks parem mitte-kinnisvaraalane tegevus.

Kuna investeerimine reegel ütleb, et osta, kui kõik on hirmunud ja müüa kui kõik on ahne. Me ei näe inimesed kardavad veel.

15/ lüheneda turg ei ole majanduse kõrgus

Turgude
Väärtpabereid võib symetrically + koheselt ostis + müüdud

Majanduse
nagu kogum laste plokid või magnetiles (see võtab lihtsalt sekundit HÄVITADA), kuid asymmetrically kaua aega, et hoolikalt TAASTADA...

— Josh Wolfe (@wolfejosh) aprill 18, 2020

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.