Omamine rentimine kinnisvara vs investeerimine buy-to-lase crowdfunding

#

Gustas Germanavičius March 11, 2019

#

Omanikust rent vara, pikka aega oli populaarne valik investeeringuid paljudele investoritele aga, vara hõlmab haldus-ja seal on palju (peidetud) seotud kulusid arvesse võtta. Koos pidevalt muutuva tehnoloogia, viisteist aastat tagasi uus alternatiiv finance branch leiti - P2P investeerida. See ei võta kaua aega, kuni see investeering meetod sai eelistatud investorite poolt. Käesolevas artiklis, me uurida, millised on erinevad Plussid ja Miinused mõlema investeeringute meetodid.

 

Osta rentimine kinnisvara

 

, Mida Ta Võtab, et Alustada: terve kapitali mahtu, et tagada juurdepääs rahastamisele ja cover up-front hoolduskulud ja vaba kuud.
 

Plussid
 

 • Teadmised konkreetsete linnaosade ja turud annab sulle konkurentsieelise nii ostmiseks ja rentimiseks.
 • Suuremat tulu, kui kasutavad finantsvõimendust
 • Passiivset tulu, kui haldab kinnisvarahaldus ettevõte
   

Teades, hinnad ja nõudlus teatud linnaosade võimaldab ostja leida alahinnatud omadused ja müüa või rentida neid kõrgema hinnaga, teenida atraktiivne tootlus. Aga tavaliselt, rentimine saagikus meeldiva 6% aastas tagasi, välja arvatud kulud ja maksud, kuid kui investor otsustab, et võimendada vara, võib ta suurendada oma tulu veelgi suurem, kellel on mitu ostud. Ta’s selge, et omavad rent vara on käed-tegevus ja nõuab palju aega, kuid omanik saab alati kasutada vara fondivalitseja hoolitseda kaitseks (need teenused on vähendada iga-aastane tulusus 1-1.5%).

 

Cons
 

 • aeganõudev üürnike
 • Mittelikviidsed
 • Hooldus & renoveerimise kulude

   

Kui omanik otsustab, et teenida suuremat tulu ja tegelema üürnike poolt iseendale, see ei ole lihtne protsess. Lisaks teeme lihtsaid ülesandeid nagu maksavad kommunaalteenuste või installimist kaabel-TV ja internet, mõned ülesanded, nagu teeme renoveerimistöid võib saada täiskohaga töö. Loomulikult, hooldamise ja renoveerimise kulud on ka suured, nii et see’s ohutu eeldada, et keskmiselt on see maksab teise 1-1.5% mõni aasta tagasi. Ennekõike omanikust rentimine kinnisvara ei ole likviidne investeering, kui omanik on õnnelik, ta võib oodata vähemalt paar kuud, et müüa kinnisvara ja vormistab tehingu.

 

Investeerimine buy-to-lase P2P

 

, Mida Ta Võtab, et Alustada: Võttes arvuti või nutitelefoni ja interneti-ühendus ja pangakonto lihtsalt nii vähe kui 50 Eurot.

 

Plussid
 

 • Riskide hajutamise
 • Madal kapitali nõuded
 • Passiivset tulu
   

teha ning investeeringute maailmas, mitmekesistamise ei tohi. Et on põhjus, miks Kinnisvara P2P on juba võitis meie südamed. Kui keegi saab alustada investeerimist lihtsalt vähe kui 50 Eur, see võimaldab investoril levinud kapitali kaudu, sest paljud omadused, kui võimalik. Mitmekesistamine võimaldab isegi algaja investor vähendada riske ja see ei nõua praktilise lähenemisviisi. Lihtsalt leida õige asi, investeeriksid ja voila, võid hakata oodanud, et saada oma tulu juba järgmisel kuul. Lõpuks, buy-to-lase P2P tegeleb tavaliselt kesta 12-60 kuud, nii et ta’s ohutu öelda, et nad on palju rohkem vedelikku kui omanikust vara, eriti arvestades asjaolu, et saab alati müüa oma investeeringuid järelturul.

 

Cons:
 

 • Võrdne või madalam tulu
 • Ei võimendav
 • Projektid võivad olla hilja, et tagasi maksma.

 

Enne artiklis on selgitatud, kuidas investorid võivad maksimeerida kasum, kasutades võimendada, kahjuks on P2P, siis’s ei ole võimalik teha. Seetõttu iga-aastane tulu on 5-6% on standardid, mida võiks oodata. See on mõneti võrreldav omanikust rent vara, kuid seevastu see ei ole mingeid kulusid, nagu renoveerimist. Just nii, kes omavad rent vara, mõnikord laenuvõtjate saab’t leida üürnik, et loomulikult ei ole tulu, võib see põhjustada hilinenud maksed, kuid P2P laenuandja on kaitstud huvi, mis tagab, et laenuandja saab maksta tagasi kogu summa hiljem. Erinevad arendusprojektid buy-to-lase projektid ei ole tõenäoline, default, kuid isegi olukorras, kus nad ei madal LTV indeks kaitseb investorid kaotada kapitali.

 

Bottom line:

Kui teil on kogenud maaomanik ja on teada, eriti turul, Siis peaks osta alahinnatud vara ja maksimeerida kasum, kasutades võimendada. Siiski, iga jae-või algaja investor, ta’s palju mugavam ja vähem aeganõudev investeerida P2P buy-to-lase pakkumisi. Eriti oma kapitali ei sõltu ainult ühe projekti, ja siis saab teha rohkem investeeringuid laenude luua hästi hajutatud, piiriülese portfelli. Võite proovida investeerimine P2P buy-to-lase pakkumised, koos EVOEstate ja kui sa sisse logida täna saab seda teha nii vähe kui 50 Eurot.

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.