Eneseanalüüsi kiri EVOEstate investorid

#

Gustas Germanavičius June 12, 2019

#

Meil on hakanud mitmeid eneseanalüüsi tähed, mis annab ülevaate, probleemid, lahendused, tulevikuplaanidest ja toote uuendused. Loodame, et need tooted aitavad meie investorid tundma meie platvormi ja meil paremini. Nii et ilma täiendava tõttu, andke’s hüpata läbi viimase 2 kuu jooksul.

Probleeme meil kindlaks:

  1. Projekte võtate enam, et rahastada
  2. väike hulk projekte, mis läbis meie hoolsuse
  3. Blanes projekt oli halvasti juhitud, mis meil on tühistatud, kuna arendaja palutakse viivitamata alguskuupäev ja me hakkasime võttes kahtlusi arendaja's võime juhtida ja ellu viia projekti. Raha investorid on investeerinud oli tagasi kantud investor's konto, lisaks oli meil sihtotstarbeline raha tagasi edasi investeeringud, mis on tingitud ebamugavuste pärast, mida see projekt.

 

Lahenduste & Uuendused:

Kõigepealt me töötame lahendamise suunas 1. ja 2. probleeme, seetõttu järgmise 2 kuu jooksul, on meil plaan, et täielikult integreerida kõik hispaania P2P platvormid, ja meil on ka lisades Zinsland Saksamaalt, et meie projekti algatajad.

viimasel ajal, me ka hakkas äri arendamine erasektori kinnisvara fondide ja erasektori Reit - me kavatsete võtta nende institutsionaalsete investorite tehinguid (tavaliselt nad on 50-125K minimaalne pilet suurus, kuid EVOEstate it'll olema võimalik investeerida 50 eurot tegeleda). Me’ll alustada võttes oma pakkumised lähemas tulevikus.

Blanes projekt on toodud ka mõned mõtted, kuidas me saaks parandada due diligence protsessi, et vältida sellist olukorda uuesti, kuid investeeringutega parem karta kui kahetseda.

 

Toote kohta:
Auto-invest funktsioon oli käivitas juuni alguses, nüüd teil on võimalik kasutada " käed-off investeeringuid, et luua stabiilne passiivse sissetuleku allikas.

järelturul käivitatakse kuni augustini, kuni siis investorid saavad realiseerida oma investeeringute EVOEstate juhtimine igal ajal 90% peamine väärtus.

 

Kokkuvõte:

Nende kahe viimase kuu jooksul oli meil investeerimisvõimalusi 4 riigid, mis meil on rahul, aga teisest küljest, tehingute maht oli liiga madal. Me tagasi üsna vähe projekte, sest seal oli liiga palju seotud risk liiga vähe tagasi, sõnad on minna vastupidises järjekorras ja see oli just see põhjus, miks me meeldinud selle konkreetse projekti nii palju,. Nüüd me sätestatud suunas, et me kavatseme järgida, et suurendada oma palju voolu ja siis saab lugeda, kui hästi oleme suutnud täita järgmise kuu’s artikli.

PS: oleks tore kuulda teie tagasisidet, nii positiivset kui negatiivset, saate tilk meile e-posti aadressile info@evoestate.com või kui soovite jääda anonüümseks, võite kirjutada meile oma tagasiside kontakt vormi.

 

Yours truly,
Gustas

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.