2020. aasta ülevaade ja eelseisvad muudatused

#

Capraru Adrian February 04, 2021

#

UUENDUS: Meie investorite paljude taotluste tõttu otsustasime alates esmaspäevast lisada 2% järelturu teenustasu ja anda investoritele ka ühe tasuta järelturu tehingu kuus. Esimene tasuta järelturu tehing kuus algab märtsist.

UUENDUS 2: Investorite soovil oleme otsustanud jätkata Civislend projektide loendisse kandmist.

 

Head Evo Investorid,

 

 1. aastal olid oma väljakutsed. Aasta alguses pidid paljud riigid läbima täieliku sulgemise, et vähendada viiruse põhjustatud juhtumite võimalikku arvu. See tähendas ka seda, et paljud ettevõtted pidid oma tegevuse ajutiselt või isegi jäädavalt peatama, mis on riikide majandused peatanud. Paljude ehitusobjektide tegevus tuli peatada, mis viis nende projektide esialgse kavaga viivitamiseni. Lisaks muutus kinnisvara müük arendajate ja ka ostjate jaoks sulgemiste tõttu keerulisemaks.

  See kriis avaldas mõju ka paljudele töökohtadele, kus inimesed pidid leppima vähendatud tööajaga või koguni vajadusega otsida teisi selleks ebastabiilseks perioodiks sobivamaid töökohti.

  Liikudes edasi 2021. aasta esimesse kuusse, hakkavad asjad tunduma paremad kui paar kuud tagasi COVID-19 vaktsiinide ilmumisega ja paljude majanduste taaskäivitamisega kogu maailmas, samal ajal kui täieliku sulgemise piirangud tuleks samm-sammult tühistada järgmistel kuudel, kui kõik läheb plaanipäraselt. See ei tähenda, et see kriis oleks möödas ja piiranguid ega sulgemisi enam ei tuleks, kuid asjad näevad paremad välja. Tõde on see, et keegi ei saa kindlalt öelda, kuidas järgnevate kuude või aastate jooksul arengud välja näevad.

  Pidades silmas kõike, mis toimus 2020. aastal, õnnestus EvoEstate`il kasvamise mõttes saada tegelikult suurepärane aasta, mis rõhutas meie meeskonna võimekusele rasketest aegadest üle saada ja tõestas meie professionaalsust igas olukorras.

 

2020 arvudes:

 • Rahastamiste kogusumma: 3 146 486,01 eurot
 • Projektide arv: 246
 • Investeeringute arv: 22 669

 

Võrdlus protsentides:

 • Rahastamiste summa kasv võrdluses eelmise aastaga: 367%
 • Investorite arvu aastane kasv: 123%
 • Aasta jooksul on projektide arv kasvanud: 189%

 

Nii ebakindlal aastal kui oli 2020. aasta, suutis EvoEstate meie investorite arvu enam kui kahekordistada ja meie turul enam kui kolmekordistada rahastatavate laenude summat. Samuti oleme investorite nimel teinud üle 22 000 investeeringu, kogemata ühtegi olulist probleemi.

Usume, et need numbrid paistavad silma ja räägivad iseenda eest, eriti nii keerulisel aastal nagu eelmine oli. EvoEstate jätkab kasvu ja pakub oma investoritele kvaliteetset teenust ka järgmistel aastatel, kuna meie meeskond ei lõpeta turu kasutajakogemuse parandamist.

Vähem on rohkem

Oleme otsustanud algatajate arvu vähendada, lähtudes meie investorite huvist ja rahastamismahust, mida igaüks neist kogub. Ehkki me püüame oma analüüsitud andmete põhjal pakkuda suurt mitmekesisust, usume, et see ei mõjuta mitmekesistamise üldist taset, kuna need riigid on endiselt investeerimiseks saadaval. 2021. aasta on EvoEstate jaoks rohkem kvaliteedi kui kvantiteedi aasta ning see on esimene samm, mille astume.

Algatajad, kellel meie turul enam projekte pole, on:

 • Bergfurst
 • iFonded
 • Brickbro/EvoEstate*
 • Beebonds
 • Housers

* Brickbro/EvoEstate oli põhjustatud nende platvormi pakkumise vähenemisest.

 

Meie turul on uusi algatajaid, nii et portfelli mitmekesistamist see nii palju ei mõjuta. Usume, et uued algatajad toovad meie investoritele suuremat väärtust ja muudavad mitmekesistamise veelgi laiemaks uute turgudega, kuhu me veel ei jõudnud. Uued algatajad peaks meie meeskond varsti teatavaks tegema.

Algatajate koguarv pärast seda ümberkorraldamist on 14.

Muudatused tööriistas automaatne investeerimine

Tulevaste eeskirjade tulevikuväljavaadete abil rakendame muudatusi EvoEstate`i automaatse investeerimise tööriistas. Seda silmas pidades eemaldatakse täielikult võimalus investeerida ainult oma huvid mängus projektidesse. Investoritel on ka edaspidi saadaval muud võimalused ja mõned lisavõimalused, näiteks võimalus investeerida ainult projekti ühte etappi.

Praegused automaatse investeerimise strateegiad, millel on võimalus investeerida ainult oma huvid mängus projektidesse, lähtestatakse ja investorid peavad oma automaatse investeerimise strateegiad ilma selle kriteeriumita uuesti konfigureerima. Teisi automaatse investeerimise strateegiaid, mis seda kriteeriumi ei sisalda, see ei mõjuta. Lisaks, tulles vastu meie kasutajate palvele, hakkame pakkuma võimalust valida projekti riskihinnangu reiting.

Uus kasutajaliides ja täiustatud funktsionaalsus


Uhkusega tutvustame EvoEstate`i uut liidest. Uuendatud liidesel on kõik funktsioonid, mida meie investorid soovisid, näiteks:

Investeeringute parem maksegraafiku kuvamine.

 • Parem portfelli ülevaade.
 • Täiustatud järelturu funktsionaalsus.
 • Täiustatud automaatse investeerimise funktsionaalsus.
 • Täiustatud projektide ülevaade.
 • Parem riskireitingute ülevaade.

 

Uuendatud järelturg


Uus kuvand võimaldab sul osta ja müüa pakkumisi, millel on parem ülevaade, sealhulgas need, kus on viivistasu või põhiosa ja järelejäänud tähtaeg.

 

Tasude kehtestamine

 

Selle uuendusega kehtestame järelturul müüjale tasu, mis võrdub 2%-ga. Teenuste uuendatud hinnakujundus kajastub ka meie hinnakirjas. Hinnamuutus jõustub 24 tunni jooksul alates selle artikli avaldamisest. Kõiki seni tehtud pakkumisi ei maksustata, samas kui uued on müüjale 2% tasuga.

 

Minimaalse investeeringu suurendamine

 

Minimaalne investeering on tänaseni olnud 50 eurot ja meiepoolsete kõrgete tehingukulude tõttu suurendame seda arvu 100 euroni projekti kohta. Lähtestatakse ka automaatse investeerimise strateegia, millel olid 50 euro suurused investeeringu suuruse seaded.

 

Need on vaid mõned lisatud funktsioonid ja jätkame uute funktsioonide lisamist ka pärast seda, kui uus disain on investorite jaoks välja toodud. Kuulame alati oma investoreid ja püüame luua neile parima kasutuskogemuse. Kui sul on soove või parandusettepanekuid, mida soovid meie turul näha, saada meile julgelt e-kiri aadressil: info@evoestate.com.

Alusta investeerimist

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.