KKK

Oleme veebipõhine (P2P) rahastamisturg, kus rahvusvahelised investorid saavad investeerida kinnisvaralaenuprojektidesse või alternatiivsetesse projektidesse.
EvoEstate võimaldab investoritel hõlpsasti ligipääsu mitmesugustele kinnisvarainvesteeringutele suhteliselt väikese kapitaliga. Investeeringute minimaalne summa on 100 eurot, mis võimaldab investoritel endale luua mitmekesise portfelli.
EvoEstate ei anna laenu otse arendajatele ja hangib tehinguid teistelt projekti algatajatelt, mis võimaldab pakkuda mitut tüüpi tehinguid mitmes riigis. EvoEstate'i asutanud meeskond investeerib tehingutesse oma isiklikku kapitali ja on ühtne platvorm, millel on pakutavate tehingute osas ka oma huvid mängus.
EvoEstate on reaalsete investeeringute agent, me ei paku varahaldust. Kõik kliendifondid on EvoEstate'i tegevusfondidest eraldatud. Kui EvoEstate'il peaks tekkima rahalisi raskusi või ta peaks pankrotti minema on klientide raha kaitstud ja sellele pääseb ligi. Sellisel ebatõenäolisel juhul määratakse kõigi investeeringute teenindamiseks lepinguline asutus, kes võtab üle EvoEstate'i rolli. Asutuse teenuste eelarve on eraldi määratud ning eraldatud tegevus- ja investeerimisfondidest.
Eesti Finantsinspektsioon on 2019. aastal kinnitanud, et krediidiasutustele või maakler edasimüüjatele kehtivad seadused või määrused ei kehti meie kohta, kuna EvoEstate ei ole finantseerija, vaid vahendaja. Eesti Finantsinspektsioon avaldab eeldatavasti peagi uue turul laenamise eriregulatsiooni.
Esiteks pead meie platvormil investoriks registreeruma. Seejärel pead külastama oma e-posti kontot ja aktiveerima oma kasutajakonto. Enne investeerimisega alustamist pead saatma meile oma valitsuse väljastatud isikut tõendava dokumendi täpse koopia. Kanna raha oma EvoEstate virtuaalsele kontole. Vali laen või projekt, millesse soovid investeerida. Kõik laenu tagasimaksed ja kogunenud intressid hoitakse sinu EvoEstate kontol.
Kuna EvoEstate koondab mitu investeeringut ja suudab pakkuda suuremaid rahastamisvõimalusi kui jaeinvestor on EvoEstate võimeline läbirääkimisi pidama väikese protsendi allahindluse osas tehingutesse, millesse me investeerime. Meie teenused investoritele on täiesti tasuta, investorid saaksid täpselt sama tulu osaledes otse projektide algatajate platvormidel.
Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.