KKK

EvoEstate ei võta sissemaksetelt ega väljamaksetelt mingeid tasusid, kuid sinu kodupank võib ülekannete eest tasu võtta vastavalt panga hinnakirjale.
Kui raha on meie pangakontole laekunud kantakse need klientide virtuaalsele kontole korrapäraste ajavahemike järel, esmaspäevast reedeni. Nädalavahetustel võib see võtta rohkem aega. Kui kiiresti raha kontole laekub, sõltub enamasti sellest, millist panka kasutad. Meie kogemus näitab, et Euroopa Liidu siseselt kulub tavaliselt 1 päev. Kui sul on ülekandmisega seoses probleeme, küsi meilt kõhklemata. Oleme siin, et aidata. Kõik makse tegemiseks vajalikud üksikasjad leiad meie veebilehelt raha lisamise jaotisest. Väljamaksed tehakse ainult sellele kontole, millelt oled oma raha EVOEstate'i süsteemi kandnud. Väljamakse aktsepteerimiseks peab pangakonto omaniku nimi ühtima EVOEstate kasutajanimega. Need toimingud on vajalikud selleks, et sinu raha oleks kaitstud isegi kui kellelgi õnnestub sinu konto juurdepääsu üksikasjad enda kätte saada.
Investorite raha hoitakse eraldi Paysera kliendi pangakontol. Konto on EVOEstate'i pangakontost eraldi ja on kaitstud ebatõenäolistel juhtudel, kui EVOEstate'iga midagi juhtub. Kogu sinu kontol olevat investeerimata raha saab koheselt välja võtta.
Praegu toetame SEPA ülekandeid investorite kliendikontole mõeldud kontole. Me ei aktsepteeri krediitkaarte sissemakse võimalusena.
Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.