KKK

Automaatne investeerimine on funktsioon, mis võimaldab sul investeerida oma raha automaatselt kõikidesse EVOEstate platvormil investeerimiseks saadaolevatesse laenudesse ja projektidesse.
Sinu raha jaotatakse automaatse investeerimise aktiveerimislehel sisestatud investeeringusumma alusel. Sinu investeeringud paigutatakse laenudesse samas järjekorras, nagu need platvormil kuvatakse. Täpsema selgituse saamiseks loe kasutajatingimusi, milles jaotamisprotsessi on üksikasjalikumalt selgitatud.
Muidugi. Võid automaatse investeerimise funktsiooni välja jätta ja oma investeeringutel käsitsi jälgides silma peal hoida. Funktsiooni automaatne investeerimine võid aktiveerimislehelt hõlpsalt aktiveerida või deaktiveerida. Oluline on meeles pidada, et kõik käsitsi tehtavate investeeringute suhtes kehtivad eeskirjad kehtivad ka automaatse investeerimise funktsiooni kaudu tehtud investeeringute kohta.
Võid oma automaatse investeerimise seadeid hõlpsalt igal ajal muuta. Mine automaatse investeerimise aktiveerimise lehele ja saad seadeid oma äranägemise järgi muuta.
Jah. EvoEstate on ainus kinnisvara ühisrahastamise platvorm, mis võimaldab sul tühistada oma automaatsed investeeringud 24 tunni jooksul alates nende tasumisest.
Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.