Meie kohta

Ettevõtte asutajad on viimased 6 aastat investeerinud kinnisvara ühisrahastusse ja tuvastanud selle tööstusharu peamised valupunktid: läbipaistvuse puudumine, vähene juurdepääs mitmekesistamisele ja platvormi oma huvide puudumine.

Seetõttu on EvoEstate'i 3 põhiväärtust täpselt mitmekesistamine, läbipaistvus ja oma huvide kaasamine. Koos nõustajatega, kes omavad 30-aastast kogemust varahalduse ja kinnisvaratööstuse valdkonnas on meie kohustus seista nende väärtuste eest ja edendada neid veelgi.

Meeskond

#

Audrius
Višniauskas

TEGEVJUHT

UV Ventures'i asutajapartner. Riskikapitalifond, kuhu kuuluvad: Revolut, Molekule ja North One.

#

Adrian
Căpraru

Tootejuht

Suurima sotsiaalmeedia kogukonna asutaja Peer2Peer investeeringute kohta Rumeenias - investeeringute e-raamatu autor.

#

Alexander
Belousov

Tehnoloogia peadirektor

Vanemarendaja, kellel on 17-aastane kogemus ja üle 10-aastane koostöö asutajameeskonnaga.

#

Anastasia
Novikova

Meediasuhted

Finantstoodete kommunikatsioonile spetsialiseerunud agentuuri Haka Media tegevjuht.

Nõuandjad

#

Erikas Viršilas Advisor

Leedu

Kogenud tegevjuht, kellel on tõendatud ehitus- ja liiklusohutustööstuses töötamise ajalugu.

#

Dag Ainsoo Advisor

Eesti

Smart AD on Baltikumi juhtiv internetireklaami tehnoloogiaettevõte, mille Modern Times Group (MTG) omandas 2015. aastal.

#

Ahmed Ghorbal Advisor

Prantsusmaa

Kirglikult innovatsioonile ja loomulikult disainile mõtlejana tegutsen innovatsiooni kaudu parema ühiskonna nimel. Ma asutasin Inveniami, et aidata toodet,

#

Blai Hernandez Costa

Hispaania

Blai on Vicohersa Developers S.L. asutaja ja tegevjuht. Ettevõte, mis on spetsialiseerunud keskmise suurusega arendustele Hispaanias Kataloonias.

#

Chris Kanwei Advisor

Ühendkuningriik

CRE & NPL professionaal, kellel on tõendatud tulemused eesmärkide ületamise kohta. Eesliini suhete haldus...

Riskikapitali investorid

#
Startup Wiseguys

Startup Wise Guys #1 2019. aastal Kesk ja Ida-Euroopa piirkonna riskikapitalifond. EvoEstate osales fintech 3 programmis, mis korraldati koostöös Swedbankiga. Startup Wise Guys on juba investeerinud teistesse tuntud ühisrahastusettevõtetesse, sealhulgas EstateGurusse ja Investlysse.

#
Äriinglite fond

Business Angels Fund on üks juhtivaid riskikapitalifonde, mis asub Leedus Vilniuses. Viimase kümne aasta jooksul on nad aktiivselt aidanud ettevõtjatel luua edukat, elujõulist ja stabiilset ettevõtlust ning nende saavutused tõestavad seda.

Küpsiste teatis
Kasutame küpsiseid analüütika, reklaami ja oma lehe täiustamiseks. Nõustud küpsiste kasutamisega, sulgedes selle teatekasti või jätkates meie lehe kasutamist. Lisateabe leiad meie privaatsuspoliitikast.